Widzisz jakiś problem? Zgłoś nam!

Wrobiony 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi

Wrobiony 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi

Tajemnica skrywana przez wiekiAug. 19, 202296 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 ocena

Opis filmu

Wrobiony to trzymający w napięciu thriller i kryminał, od którego nie będziesz mógł oderwać wzroku. Intrygująca historia zagubionego dzieła Caravaggia wraz z doborową obsadą aktorską to przepis na sukces tej produkcji filmowej.

Wrobiony opis filmu

Badacz historii sztuki — Dominik (Piotr Adamczyk) chce poznać losy Caravaggia oraz jego zagubionych dzieł. W związku z tym wyrusza w podróż badawczą do Włoch. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że nie będzie to przyjemna podróż, ponieważ dochodzi do morderstwa innego badacza, który również był zainteresowany poszukiwaniem zagubionych dzieł artysty. Podróż staje się coraz bardziej niebezpieczna, a Dominik musi liczyć tylko na siebie. Wokół niego oraz całej historii zaczyna działać mafia, oraz inne osoby, które nie chcą, aby historia zaginionych dzieł sztuki wyszła na jaw.

wrobiony 2022

Tajemnica i zaginione dzieła sztuki

Wrobiony to film dla osób o mocnych nerwach oraz dla osób, które uwielbiają zagadki kryminalne. Temat zaginionych dzieł sztuki oraz ukrytych w nich symboli to przepis na sukces. Wybierz się wraz z Dominikiem na pasjonującą wędrówkę śladami mistrza malarstwa. Kto z otoczenia głównego bohatera jest jego przyjacielem, a kto wrogiem? Kto wyciągnie do niego pomocną dłoń, a kto będzie rzucał mu kłody pod nogi? Podróż w poszukiwaniu utraconych skarbów jest pełna krętych ścieżek oraz ślepych zaułków, które finalnie doprowadzą naszego bohatera do odkrycia prawdy. Obejrzyj Wrobiony lektor pl i sprawdź, czy skarb Caravaggia zostanie odnaleziony

Sprawdź także inne polecane przez nas filmyOpis Cię zachęcił? Nie czekaj, przygotuj popcorn, napój i obejrzyj cały film z napisami lub lektorem.

Jeśli masz ochotę na drugą część, inny film z tego gatunku, lub całkowitą odskocznię, to przejrzyj filmy online w bazie portalu e-movie24.pl, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Wrobiony 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Tytuł Wrobiony
Udostępnij1

Polecane filmy

Prawo Krwi 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Inwersja 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Zeros and Ones 2021 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Bullet Train 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 2021 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Psychomatka 2021 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Susza 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Na szczyt 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Jeepers Creepers: Reborn 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Prezent od losu 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Oszust z Tindera 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Niebezpieczny 2021 cały film lektor PL / napisy XviD .avi