Widzisz jakiś problem? Zgłoś nam!

Źródło 2386 Views Zgłoś błąd

  • Zobacz traileryoutube.com
Listy do M. 5

Listy do M. 5

Bądźmy znów blisko!Nov. 04, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Opis filmu

Listy do M 5! Tak, to już jest piąta odsłona opowieści wigilijnej, powraca na ekrany polskich kin. Po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć grę aktorów z poprzednich części Listów do M. W końcu wszyscy uwielbiamy Święta Bożego Narodzenia.

Z czym bohaterzy filmu będą musieli zmierzyć się tym razem?  Głównemu bohaterowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbiegi okoliczności, jego trudny charakter i wiele innych niuansów sprawia, że jego plany nie idą po jego myśl. Na szczęście aktor (Wojciech) spotyka na swojej drodze człowiek, który zmienia całkowicie jego świąteczny plany. Bohaterka (Karina) rozpoczyna walkę o spadek, który może poróżnić wszystkich najbliższych jej osób, którzy do tego spadku mają prawo. Niewątpliwie przekonamy się w filmie, czy z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. Sprawdź! Czy i Tym razem piąta część Listów do M zaskoczy!

Listy do M pięć premiera

Wielkimi krokami zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. W tym okresie widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć bohaterów słynnej, świątecznej serii Listów do M 5. Już wkrótce, a dokładnie w listopadzie na ekranach pojawiają się kolejni znani aktorzy poprzednich części Listów do M.

Listy do M 5 kiedy?

Premiera kinowa odbędzie się 4 listopada 2022 roku. Będzie to piąta odsłona świątecznego hitu, który koniecznie musisz zobaczyć. Warto wspomnieć, że w najnowszej części Listów do M pojawią się całkowicie nowe postaci. Między innymi, będą to aktorzy typu Jan Peszek, Marianna Żydek lub Aleksandra Popławska.

Źródło: Google Grafika

Podsumowując. Z pewnością miesiąc październik jest miesiącem, który nieuchronnie zbliża nas do grudnia . Po pierwsze, będą to święta Bożego Narodzenia, a po drugie koniec roku i sylwester. Jeżeli już teraz chciałbyś bądź chciałabyś poczuć magiczny, świąteczny czas możesz zapoznać się z różnymi zwiastunami dostępnymi w serwisie YouTube i obejrzeć premierę już w listopadzie 2022 roku. Z pewnością, godne uwagi były poprzednie części Listów do M. Jak będzie tym razem? 🙂 Zachęcamy do śledzenia premiery w kinach, a także zapraszamy na seans z e-movie24!Opis Cię zachęcił? Nie czekaj, przygotuj popcorn, napój i obejrzyj cały film z napisami lub lektorem.

Jeśli masz ochotę na drugą część, inny film z tego gatunku, lub całkowitą odskocznię, to przejrzyj filmy online w bazie portalu e-movie24.pl, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Listy do M. 5
Tytuł Listy do M. 5
Udostępnij0

Polecane filmy

Epoka Lodowcowa Przygody Dzikiego Bucka 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Zmiana 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Nareszcie sam w domu 2021 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Przez moje okno 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Głęboka woda 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Piosenka o miłości 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Kapitan Majtas: Megaodjazdka 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
The Bob’s Burgers Movie 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
CODA 2021 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Fresh 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Sing 2 2021 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Wyprawa do dżungli 2021 cały film lektor PL / napisy XviD .avi