Widzisz jakiś problem? Zgłoś nam!

Źródło 1371 Views Zgłoś błąd

  • Zobacz traileryoutube.com
Listy do M. 5

Listy do M. 5

Bądźmy znów blisko!Nov. 04, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Opis filmu

Listy do M 5! Tak, to już jest piąta odsłona opowieści wigilijnej, powraca na ekrany polskich kin. Po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć grę aktorów z poprzednich części Listów do M. W końcu wszyscy uwielbiamy Święta Bożego Narodzenia.

Z czym bohaterzy filmu będą musieli zmierzyć się tym razem?  Głównemu bohaterowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbiegi okoliczności, jego trudny charakter i wiele innych niuansów sprawia, że jego plany nie idą po jego myśl. Na szczęście aktor (Wojciech) spotyka na swojej drodze człowiek, który zmienia całkowicie jego świąteczny plany. Bohaterka (Karina) rozpoczyna walkę o spadek, który może poróżnić wszystkich najbliższych jej osób, którzy do tego spadku mają prawo. Niewątpliwie przekonamy się w filmie, czy z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. Sprawdź! Czy i Tym razem piąta część Listów do M zaskoczy!

Listy do M pięć premiera

Wielkimi krokami zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. W tym okresie widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć bohaterów słynnej, świątecznej serii Listów do M 5. Już wkrótce, a dokładnie w listopadzie na ekranach pojawiają się kolejni znani aktorzy poprzednich części Listów do M.

Listy do M 5 kiedy?

Premiera kinowa odbędzie się 4 listopada 2022 roku. Będzie to piąta odsłona świątecznego hitu, który koniecznie musisz zobaczyć. Warto wspomnieć, że w najnowszej części Listów do M pojawią się całkowicie nowe postaci. Między innymi, będą to aktorzy typu Jan Peszek, Marianna Żydek lub Aleksandra Popławska.

Źródło: Google Grafika

Podsumowując. Z pewnością miesiąc październik jest miesiącem, który nieuchronnie zbliża nas do grudnia . Po pierwsze, będą to święta Bożego Narodzenia, a po drugie koniec roku i sylwester. Jeżeli już teraz chciałbyś bądź chciałabyś poczuć magiczny, świąteczny czas możesz zapoznać się z różnymi zwiastunami dostępnymi w serwisie YouTube i obejrzeć premierę już w listopadzie 2022 roku. Z pewnością, godne uwagi były poprzednie części Listów do M. Jak będzie tym razem? 🙂 Zachęcamy do śledzenia premiery w kinach, a także zapraszamy na seans z e-movie24!Opis Cię zachęcił? Nie czekaj, przygotuj popcorn, napój i obejrzyj cały film z napisami lub lektorem.

Jeśli masz ochotę na drugą część, inny film z tego gatunku, lub całkowitą odskocznię, to przejrzyj filmy online w bazie portalu e-movie24.pl, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Listy do M. 5
Tytuł Listy do M. 5
Udostępnij0

Polecane filmy

Men in Black: International 2019 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Predator 2018 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Dog 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci
Zjazd rodzinny u Madei 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Syrena z Paryża 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Obdarowani 2017 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Linoleum 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Fate/stay night: Heaven’s Feel III. Spring Song 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Rekiny Wojny 2016 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Auta 3 2017 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Turniej główny 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
error: Content is protected !!