Widzisz jakiś problem? Zgłoś nam!

John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

Mar. 22, 2023169 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 ocena

Opis filmu

Opis filmu John Wick 4

John Wick 4 premiera to w ostatnich dniach jedna z najczęściej wpisywanych fraz przez fanów mocnego kina. Właściwie nie można się temu dziwić, skoro pierwsze trzy chaptery cieszyły się tak ogromną popularnością wśród widzów. Wielu z nas zastanawia się, czy czwarta część będzie równie mocno emocjonująca. Kiedy film pojawi się w kinie? Czy John Wick 4 online także będzie z czasem można obejrzeć? O czym jest kolejny chapter? Wszystkie informacje można znaleźć poniżej!

Krótkie wprowadzenie do poprzednich części

Pierwszy chapter opowiadający o losach Johna Wicka miał światową premierę 19 września 2014 roku. Jednak w Polsce na wielkich ekranach pojawił się dopiero 5 grudnia. To właśnie wtedy widzowie mieli możliwość poznać płatnego mordercę, który chcąc uczcić pamięć o zmarłej żonie, postanawia zrezygnować ze swojego fachu. Jednak nie ma możliwości zaznać spokoju, ponieważ  ponownie musi wejść do mrocznego świata krwi i przemocy. Kiedy w jego domu pojawiają się gangsterzy, siejąc spustoszenie i kradnąc ostatnią pamiątkę po ukochanej mężczyzny, ten rusza za nimi w pościg i chce za wszelką cenę się zemścić. W tym samym czasie szef mafii wyznacza nagrodę za głowę Johna. W drugiej części główny bohater jest nieco starszy i aktualnie przebywa na emeryturze, ale również i tym razem jego spokój zostaje zakłócony.

Były współpracownik prosi go o pomoc w walce z włoskimi zabójcami. Więzy krwi nie pozwalają mężczyźnie odmówić, więc pojawia się w Rzymie, gdzie dochodzi do rozlewu krwi. Natomiast w części trzeciej sytuacja Johna nieco się odmienia, ponieważ zabija jednego z członków Gildii Zabójców, co prowadzi do tego, że za jego głowę ponownie zostaje wyznaczona nagroda, więc zmuszony jest do opuszczenia Nowego Jorku, ale nie jest to proste zadanie. Nie ma żadnych sprzymierzeńców, ani miejsca, w którym mógłby się ukryć. I w tym momencie w głowach widzów rodzi się pytanie, czy John Wick 4 cały film to ostateczne zakończenie emocjonującej opowieści o nieustraszonym mordercy?

John Wick 4 cały film – czego można się spodziewać?

John Wick 4 premiera planowana jest na 22.03.2023 roku na świecie oraz dwa dni później najprawdopodobniej będzie można go zobaczyć w polskich kinach. Śmiało można powiedzieć, że czwarty chapter jest kontynuację trzeciego. Nad Johnem nadal wiszą czarne chmury, a cena za jego głowę znacznie wzrosła.

Z tego względu coraz więcej osób z gangsterskiego półświatku pragnie śmierci mężczyzny. Jedyną szansą na wyjście z opresji, spokojną i zasłużoną emeryturę jest stanie do walki z licznymi członkami międzynarodowej organizacji płatnych zabójców. Jeśli Johnowi uda się pokonać niższych w hierarchii, to ostatecznie przyjdzie mu się zmierzyć  z samym szefem – Markizem de Gramond, który nie cofnie się przed niczym.

Bohater popularnej serii tuż przed wielkim finałem tej morderczej walki zdobywa informacje na temat swojej dalszej rodziny, a jej członkowie mogą mieć znaczący wpływ na to, jak potoczą się jego dalsze losy.

Jak widać po tym krótkim, ale treściwym opisie John Wick 4 z całą pewnością zaskoczy widzów, jednocześnie dając im mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń.

Czy będzie dostępny John Wick 4 online?

Nie wszyscy amatorzy filmów chcą oglądać je w przepełnionej sali z innymi ludźmi. Niektórzy zdecydowanie wolą nieco bardziej kameralną atmosferę. Dlatego wiele osób zastanawia się, czy będzie dostępny John Wick 4 online. Przez wzgląd na to, że film nie pojawił się jeszcze w kinach, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jednak powszechnie wiadomo, że poprzednie chaptery można obejrzeć w sieci na znanych platformach streamingowych. Istnieje więc sporo szansa, że również John Wick 4 również się na nich pojawi. Jednak należy zdawać sobie sprawę, że na ten moment trzeba będzie trochę poczekać. 

 John Wick 4 – obsada

Opisując film John Wick, 4 z całą pewnością nie można pominąć obsady. Czy w premierowej części czekają nas zaskakujące zmiany? Oczywiście pojawi się kilka nowych twarzy, ale najważniejsze jest to, że rolę tytułowego bohatera ponownie wcieli się Keanu Reeves. Poza nim na wielkich ekranach będzie można zobaczyć m.in. Donnie Yen, Laurence’a Fishburne, Shamiera Andersona, czy też Rinę Sawayamę. Przy takiej obsadzie na pewno można liczyć na niesamowite zwroty akcji,Opis Cię zachęcił? Nie czekaj, przygotuj popcorn, napój i obejrzyj cały film z napisami lub lektorem.

Jeśli masz ochotę na drugą część, inny film z tego gatunku, lub całkowitą odskocznię, to przejrzyj filmy online w bazie portalu e-movie24.pl, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
Tytuł John Wick: Chapter 4

Dyrektor

Obsada

Keanu Reeves isJohn Wick
John Wick
Bill Skarsgård isMarquis de Gramont
Marquis de Gramont
Clancy Brown isThe Harbinger
The Harbinger
Udostępnij0

Polecane filmy

Godzilla vs. Kong 2021 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
The Call 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Uncharted 2022 cały film lektor PL /napisy XviD .avi
Blacklight 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Dziewczyna ze zdjęcia 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Nagła śmierć 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Kiedy nikt nie patrzy 2021 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Monster Hunter 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Bez wyjścia 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Szpica
Miasto wyklętych 2021 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Kimi 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi