Widzisz jakiś problem? Zgłoś nam!

Ucieczka z Kabulu

Ucieczka z Kabulu

Sep. 21, 2022France82 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Opis filmu

Film „Ucieczka z Kabuku” inaczej Lotnisko na Kabuli prezentuje ponowną analizę sytuacji, która wydarzyła się na lotnisku w Kabulu w 2014 roku. Obejrzyj, jak postrzegana jest z różnej perspektywy.

Ucieczka z Kabulu – prawdziwe wydarzenia online

Dokładnie, 29 września, sytuacja na Afgańskim lotnisku była napięta przez poniedziałkowy wieczór. Dokładnie 29 września.

Talibowie kontrolowali lotnisko, co było niedopuszczalnym wręcz naruszeniem zasad. Dlaczego? Zaledwie tydzień temu, afgańskie wojsko ponownie przejęło nad nim kontrolę. Po trzech latach, kiedy stała się jedną z największych amerykańskich baz wojskowych poza jej granicami.

W rzeczywistości 7 września wydawało się, że wojna w Afganistanie zakończyła się po ponad trzydziestu latach. Natomiast, gdy szef dystryktu MATAWI( Qazi Mohammad Mujtaba) stwierdził, iż sytuacja wymaga od niego niezwłocznego opuszczenia stanowiska.

Jego odejście oznaczałoby osiągnięcie pokoju w kraju, po niestrudzonych wysiłkach rządu i sił zbrojnych przez dwie dekady. Celem oczywistym było to, aby zaprowadzić pokój w Afganistanie po przeżyciu ponad trzydziestu lat trwającej wojny.

Polecamy również zapoznać się z prawdziwym upadkiem kabulu. Kliknij, przeczytaj, a potem podziel się swoim komentarzem!Opis Cię zachęcił? Nie czekaj, przygotuj popcorn, napój i obejrzyj cały film z napisami lub lektorem.

Jeśli masz ochotę na drugą część, inny film z tego gatunku, lub całkowitą odskocznię, to przejrzyj filmy online w bazie portalu e-movie24.pl, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Ucieczka z Kabulu
Ucieczka z Kabulu
Tytuł Escape from Kabul
IMDb Rating 7.5 ocen
TMDb Rating 6.833 ocen

Dyrektor

Obsada

Udostępnij0

Polecane filmy

Oszust z Tindera 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Tajemnice grobowca w Sakkarze 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Jackass Forever
El año del descubrimiento 2020 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Powrót w kosmos 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi
Dziewczyna ze zdjęcia 2022 cały film lektor PL / napisy XviD .avi