Co leci w kinach dla dzieci 2022

Redaktor15 maja, 2022

Rok 2022 jest symboliczny, ponieważ już bez przeszkód (poprzednio pandemia) możesz pójść ze swoim dzieckiem do kina oraz zobaczyć najlepsze filmy oraz bajki dla dzieci wyprodukowane specjalnie dla dzieci. Twój pociecha będzie z tego tytułu mocno zadowolony. Przeczytaj nasz poniższy artykuł, aby dowiedzieć się o hitach kinowych dla dzieci. 

Pszczółka Maja – Mały Wielki Skarb

Jest wiosna. Gdy wszyscy jeszcze śpią, Pszczółka Maja budzi się i wyrusza w nową przygodę ze swoim przyjacielem Willim. Ranna mrówka powierza dwóm przyjaciołom złote jajko i błaga ich, aby bezpiecznie zabrali je do odległej kolonii. Kiedy z jaja wykluwa się mała mrówka, Maya i Willi są zdumieni. Niestety nie ułatwia to podróży, ponieważ posiadanie dziecka niesie ze sobą pewne wyzwania. Mimo to Willi i Maja absolutnie chcą wypełnić swoje zadanie – i tym samym zapobiec konfliktowi między różnymi koloniami owadów.

Willi i Cudowna Ropucha

Luna uwielbia oglądać żaby nad małym stawem w sąsiedztwie i rozmawiać ze swoją babcią, ekspertem od płazów. Nie wszyscy podzielają fascynację roczniaków. Burmistrz Huber nienawidzi stawu, ponieważ jego traktor nie może przez niego przejechać. Chce zlikwidować staw. I tu pojawia się poszukiwacz przygód Willi: Luna przekonuje Williego, by przyjrzał się światu zimnokrwistych zwierząt. Wyrusza na wyprawę do Kostaryki. Tymczasem Luna i jej przyjaciele próbują uratować ukochane żaby w wiosce. Desperacko potrzebują pomocy Williego, aby przekonać mieszkańców wioski, jak ważny jest staw dla nich i całego świata.

Mój przyjaciel pirat

W małym miasteczku Sandburghausen panuje spokój i rzadko dzieje się coś naprawdę ekscytującego – dopóki „garłacze”, rodzina piratów, nie rzucą kotwicy i nie zechcą rozpocząć nowego, prawego życia w mieście. Dzieci Elizabeth i Michael szybko zaprzyjaźniają się z Billym, synem byłych korsarzy, ale inni mieszkańcy wcale nie są zadowoleni z nowych sąsiadów z kryminalną przeszłością. Gdy kradziona jest skrzynia skarbów, marzenie „garłaczy” o nowym wiejskim życiu wydaje się zagrożone. A potem jest wróg piratów, który ściga „garłacze”.

Immenhof 2 – Wielka obietnica

Po tym, jak Charly rozpoczęła studia w akademii sztuki, Lou i Emmie opiekują się stadniną immenhof. Ale nie jest nudno, bo nie tylko odwiedza kuzynkę Josy, która nie ma pojęcia o koniach, ale pracuje też nienawidzący koni truciciel. Ogier Cagliostro może tylko uciec przed atakiem trucizny, a następnie ukrywa się na Immenhof. Chociaż koń wciąż jest w niebezpieczeństwie, ma zaplanowany start w derbach. Aby go chronić, Lou postanawia uciec z Cagliostro. Zapraszamy do obejrzenia online

Mia i ja – Tajemnica Centopii

Mia i jej dziadek przybywają do rodzinnego letniego domu, gdy do Mii dociera wezwanie o pomoc z Centopii. 12-latka chwyta tajemniczą książkę zmarłych rodziców i zanurza się w świecie wyobraźni. Jednorożec Stormy i Elf Iko potrzebują pomocy Mii. Toxor, ropuchowy złoczyńca, pragnie podbić Lotosową Wyspę za pomocą mrocznej magii. Tylko jedno może ich teraz uratować: dzięki połączonej mocy muszą zjednoczyć trzy magiczne kamienie mocy, aby powstrzymać dzieło Toxora. Przyjaciele wyruszają w pełną przygód wyprawę, która zabierze ich przez zdradzieckie morza i dzikie tęczowe autostrady w poszukiwaniu starożytnych kamieni. Kiedy w końcu docierają do Wyspy Lotosu, Mia z przerażeniem uświadamia sobie, że może nigdy nie być w stanie wrócić do swojego ludzkiego świata. Dowiaduje się, co to znaczy być prawdziwą bohaterką. 

Historie od Franza

Franz jest niski, ma blond loki, a kiedy jest podekscytowany, mówi piskliwym głosem. To wszystko nie czyni go popularnym w swojej klasie. Ale ponieważ ma dwóch naprawdę dobrych przyjaciół, Gabi i Eberharda, na których zawsze może polegać, nie przeszkadza mu to aż tak bardzo – dopóki nie zakochuje się w popularnej Elfie. Aby zwrócić jej uwagę, podąża za „10 zasadami dla prawdziwego mężczyzny” Hanka Haberera. Ale Franz zmienia się tak bardzo, że rodzice i przyjaciele prawie go nie rozpoznają. Franz musi podjąć decyzję: czy chce być „prawdziwym mężczyzną”, czy odzyskać przyjaciół?

Bob’s Burgers – film 

Pęknięta rura wodna bezpośrednio przed wejściem do Bob’s Burgers oznacza, że ​​dostęp do restauracji jest na razie zablokowany. Dla Belcherów nadzieja na udany letni biznes jest – w dosłownym tego słowa znaczeniu – w wodzie. Podczas gdy Bob (głos oryginalny: H. Jon Benjamin) i Linda (John Roberts) próbują jakoś podtrzymać biznes swoimi kreatywnymi pomysłami, ich dzieci Gene (Eugene Mirman), Tina (Dan Mintz) i Louise (Kristen Schaal) odkrywają wielka tajemnica, która może również pomóc uratować restaurację z burgerami. Problemy wydają się nie mieć końca i piętrzą się ze wszystkich stron. Mimo to niezwykła rodzina trzyma się razem i robi wszystko, co w jej mocy, aby wrócić do miejsca, do którego naprawdę należy: za ladą ukochanego baru. 

Categories
Udostępnij0