Interstellar

Interstellar
"Interstellar" ma ambicje wielkiej fantastyki – z Ojej próbami racjonalizacji irracjonalnego i świeckim przeświadczeniem o człowieku będącym panem własnego losu – Jednakże W okresie w niedużej ilości Tutaj dbałości o detale, a Poza Moc logicznych dziur i kosmicznych bzdur. Po tym filmie faktycznie docenicie "Grawitację" Cuarona. czytaj dalejHistoria grupy badaczy, którzy Podziękowania świeżo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice Na tej pory przekraczające ludzkie predyspozycje podróżowania w innym wymiarze. X muza oparty jest na teorii naukowej opracowanej Za pomocą fizyka z Caltech Kipa Thorne'a.reżyseria: Christopher Nolan
scenariusz: Christopher NolanJonathan Nolan
gatunek: Sci-Fi
produkcja: USAWielka Brytania
premiera: 7 listopada 2014 (Polska) 26 października 2014 (świat)
boxoffice: $672 720 017 top #116

Komentarze (3)

Avatar użytkownika TS095

TS095

Trudno w ostatnich czasach o kino epickiego rozmachu podejmujące z godnością ważkie tematy fantastyki naukowej. Nolan rozdmuchał nasze oczekiwania do niebotycznych granic i... spełnia je wszystkie, dorzucając jeszcze więcej.

Odpowiedz
Avatar użytkownika Patryk02099x

Patryk02099x

"Interstellar" oferuje nam tytułową podróż w kosmos pierwszą klasą i na pewno spodoba się wszystkim fanom kina science fiction oraz samego Nolana.

Odpowiedz
Avatar użytkownika Johny_8

Johny_8

"Interstellar" to najlepsze SF od lat. Film, o jakim marzyłem od dawna.

Odpowiedz

Zostaw komentarz