Deadpool

Deadpool
"Deadpool" to wywrotowa czarna przeboje – kpiny napuszonego kina o herosach w obcisłych trykotach a również niemiłosierna zgrywa z popkultury i show-biznesu. Od fanów dla fanów. czytaj dalejEkranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Wade Wilson (Ryan Reynolds) - onegdaj superszpieg służb specjalnych, a w tej chwili żołnierz - chłop (pańszczyźniany) zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Od tej chwili staje rozrabiać konwencjonalny jako "Deadpool" i wyposażony w nowe zdolności a także czarne świadomość humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który nieomalże zniszczył mu życie.reżyseria: Tim Miller
scenariusz: Rhett ReesePaul Wernick
gatunek: KomediaAkcjaSci-Fi
produkcja: USA
premiera: 12 lutego 2016 (Polska) 21 stycznia 2016 (świat)
boxoffice: $783 112 979 top #83

Komentarze (3)

Avatar użytkownika Gazor090

Gazor090

"Deadpool" w znakomity sposób łączy to, co najlepsze w tradycyjnych blockbusterach spod znaku Marvela, z całkowicie nowym stylem bohatera, którego największą bronią nie są miecze czy pistolety, ale diabelnie dobre poczucie humoru.

Odpowiedz
Avatar użytkownika Wrekonize

Wrekonize

Reklamowa artyleria, która wsparła informację o "resuscytacji" postaci Deadpoola na wielkim ekranie, wywoływała tyle samo nadziei co obaw. Łatka ograniczenia wiekowego "R-rated" miała być gwoździem do trumny stajni Fox, ale Ryan Reynolds i spółka udowodnili wszystkim, że "Deadpool" jest innowacyjnym, znakomitym kinem rozrywkowym z najwyższej półki.

Odpowiedz
Avatar użytkownika Kamil0232

Kamil0232

Film Millera to jedna z najlepszych kinowych adaptacji komiksowych, jakie dane nam było kiedykolwiek zobaczyć. Nie tylko zaskakująco trafnie oddaje ducha oryginalnych historii obrazkowych, ale i pokazuje je widzom z zupełnie nowej, od dawna wyczekiwanej perspektywy, wynosząc je na nowy poziom. Pokazuje nam, że filmy o bohaterach w kolorowych kostiumach nie muszą być wcale grzeczne, proste i stale opierane na podobnych koncepcjach.

Odpowiedz

Zostaw komentarz